Wygodne, aspetyczne opakowania ze słomką, o pojemności 200 ml, na których po raz pierwszy w Polsce pojawiają się Tom i Jerry, ulubieni bohaterowie dziecięcych kreskówek, są zaproszeniem do orzeźwienia podczas dobrej zabawy. Soczki z Tomem i Jerrym mogą teraz towarzyszyć maluchom podczas domowych posiłków, w podróży i na placu zabaw. Idealnie pasuje do dziecięcego plecaka i wesoło urozmaica szkolne drugie śniadania.

czy wiesz że...

Czy wiesz, że… pod względem wartości odżywczych skład np. owocu pomarańczy i 100% soku pomarańczowego jest bardzo podobny? Pomarańcza jest znakomitym źródłem witaminy C, beta-karotenu i witamin z grupy B.

czy wiesz że...

Czy wiesz, że… jabłko zawiera witamin (szczególnie witaminę C, która wzmacnia odporność). Zawierają także potas oraz żelazo, składniki niezbędne do zdrowego rozwoju dziecka, a ich kwaskowaty smak świetnie orzeźwia.

czy wiesz że...

Czy wiesz, że… według naukowców, najkorzystniejszy wpływ na nasze zdrowie ma sok wieloowocowy? Jest on źródłem dobroczynnych polifenoli, które są silnymi przeciwutleniaczami.