Firma Victoria Cymes rozpoczęła współpracę z wydawcą filmów Warner Bros. Dzięki temu twoje dziecko będzie mogło wygrać w konkursach organizowanych przez Victorię Cymes na stronie smakzabawy.pl i w innych serwisach (szczegóły w zakładce konkursy) nie tylko pyszne soki owocowe na licencji Tom i Jerry, ale także filmy pełnometrażowe z udziałem tych ulubionych przyjaciół twojego dzieciństwa.

Dla tych rodziców, którzy w młodości nie bawili się razem z Tomem i Jerrym, krótkie przypomnienie, które z pewnością zachęci ich do pokazania filmów swoim maluchom:

Tom to szaroniebieski, zarozumiały kot. Jego życiowy celem jest złapanie Jerry'ego. Bardzo się stara, ale zazwyczaj mu się nie udaje. Zawsze, gdy próbuje go złapać, popada w kłopoty, lecz w ogóle się tym nie przejmuje. Jednak gdy grozi im niebezpieczeństwo – łączy siły z Jerrym. Czasami również – w wyniku wyrzutów sumienia – stara się go wyciągnąć z kłopotów. Z wyjątkiem ciągłych gonitw za Jerrym lubi spać, jeść i podrywać ładne kotki. Jerry to mysz, która życie spędza ucieczką przed Tomem. Prawie zawsze udaje mu się uciec do dziury. Często robi Tomowi na złość. Na szczęście nigdy nie dzieje mu się nic złego.

W najnowszym filmie pełnometrażowym pod tytułem „Superagenci” Tom i Jerry łączą siły z Jonnym Questem w szpiegowskiej misji. Kiedy wróg rodziny Quest, dr Zin, porywa naukowca i wykrada niezwykłe urządzenie, mogące wpłynąć na losy energetyczne świata, przyjaciele będą musieli wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by ocalić świat! Zapowiada się mnóstwo akcji w najdalszych zakątkach świata! Pełnometrażowa nowość już na DVD!